Home > FUN STORY > Το… κλάμα του αιώνα: Απίστευτη χαμένη ευκαιρία σε κενή εστία στην Αιτωλοακαρνανία! (video)

Ο Απόλλων Δοκιμίου νίκησε με 1-0 τη Θύελλα Παραβόλας σε αναμέτρηση για την Α’ ΕΠΣΝΑ (Αιτωλοακαρνανία) με τους γηπεδούχους να χάνουν απίστευτη ευκαιρία με κενό το τέρμα στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων!

Οι παίκτες της Θύελλας Παραβόλας (συμπεριλαμβανομένου του τερματοφύλακα) είχαν βγει μπροστά για να κυνηγήσουν την ισοφάριση στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων στην αναμέτρηση με τον Απόλλωνα Δοκιμίου για την Α’ ΕΠΣΝΑ, στην Αιτωλοακαρνανία.

Μετά την εκτέλεση του κόρνερ και λάθος εκτίμηση των φιλοξενούμενων, δύο παίκτες των γηπεδούχων βγήκαν στην αντεπίθεση και παρά το γεγονός ότι η εστία ήταν κενή και δεν υπήρχε αντίπαλος να τους εμποδίζει κατάφεραν να το χάσουν. Πάλι καλά, που ο Απόλλων Δοκιμίου, προηγείτο ήδη, νίκησε και πήρε βαθμολογική “ανάσα” στη μάχη που δίνει για παραμονή στην κατηγορία.